Videospot

 • Doba realizace: 14 – 21 dní
 • Získáte: kompletní video s audiostopou a s moderními vizuálními a zvukovými efekty, které Vás diametrálně odliší od konkurence

 • Speciální efekty používáné v moderní kinematografii. Možnost natáčení a sepsání scénáře. Možnost natáčení svatby či jiné společenské události.

Jsme specialisté na střih a moderní filmové a zvukové efekty. Připravíme Vám kompletní film včetně scénáře, natáčení, tvorby speciálních efektů, střihu a postprodukceProces kdy je natočené nebo generované video sestříháno, obohaceno o hudbu a načasováno tak aby výsledek odrážel vizi scénáře.. Nabízíme také natáčení společenských akcí jako je např. svatba, maturitní ples apod. Naším cílem jsou moderní nadčasová videa, filmy a reklamní spoty (videospoty), které ohromí Vaše diváky a předají jim požadovanou informaci. Používáme pokročilé technologie pro tvorbu umělých 3D a 2D filmových scén a speciálních filmových a zvukových efektů použitých v moderní kinematografii. Vyzkoušejte náš konfigurátor níže – základní konfigurace obsahuje tvorbu videospotu za pomoci 3D nebo 2D scény a speciálních efektů a následný střih postprodukciProces kdy je natočené nebo generované video sestříháno, obohaceno o hudbu a načasováno tak aby výsledek odrážel vizi scénáře.. Do své konfigurace můžete přidat také natáčení a scénář filmu a tím umělé 3D a 2D efekty obohatit o reálné záběry. Zanechte nám zde Vaše iniciále – my Vás obratem kontaktujeme a společně se podíváme jak bychom Vám mohli pomoci.

  Klikněte na cenu a zjistěte z čeho se cena skládá. K základní konfiguraci si můžete případně navolit další příplatkové položky nebo vybrat jiné služby.

  30 000 Kč
  Zvolte si jaké služby Vás zajímají a zjistěte okamžitě konečnou cenu

  Speciální efekty SFX, VFX, 3D scéna (20 - 30 sec) + 25000 KčNatáčení krátkého filmu nebo videoreportu + 30000 KčStřih a postprodukce do výsledného filmu + 5000 KčFotografické služby + 4000 KčScénář filmu + 8000Kč

  Máte bližší zájem? Zanechte nám níže své základní informace - my se s Vámy spojíme a projednáme podrobnosti projektu.

  Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

  Mám specifické požadavky

  Příkladové projekty

  2022-10-10T06:44:05+00:00

  Richjack

  Úspěšní Djs Jackie O'Walker a Richard Reynolds dali hlavy dohromady a vytvořili projekt Richjack.

  2022-10-10T06:44:06+00:00

  Holi Festival

  Vele úspěšný festival Holi objíždějící nejrůznější místa po celém světě se zastavil i v Praze a pro jeho video prezentaci si vybral právě Studioseven.