Grafika a design

  • Doba realizace: 5 – 10 dní

  • Získáte: grafické materiály na míru i s tiskovými daty a k tomu 2x zásadní a 3x drobné revizeRevize je úkon, kdy dochází k zapracování sady připomínek od zadavatele, které vznikly po počáteční realizaci daného úkolu.
  • Vytváříme vizitky, loga, letáky, plakáty, webdesignWebdesign je úkon, kdy grafický designer nebo návrhář UX (uživatelského prostředí) připraví náhled neboli grafický koncept, který podle jeho nejlepšího vědění a zkušeností bude funkční (z hlediska myšlení), ale zároveň skvěle vypadající pro daný uživatelský sektor., rollupy, fotografické služby, ale i jiné atypické druhy grafiky

Pro naše klienty realizujeme také širokou škálu grafických prací jako je např. loga, letáky, plakáty, webdesignWebdesign je úkon, kdy grafický designer nebo návrhář UX (uživatelského prostředí) připraví náhled neboli grafický koncept, který podle jeho nejlepšího vědění a zkušeností bude funkční (z hlediska myšlení), ale zároveň skvěle vypadající pro daný uživatelský sektor., vizitky aj. Samozřejmostí našeho grafického výstupu jsou tisková data připravená pro Vámi zvolenou tiskárnu nebo optimalizace pro digitální použití. Naším zákazníkům poskytujeme flexibilitu v zpracování grafických prací a spolu s každou grafickou realizací umožňujeme 2x zásadní a 3x drobné revizeRevize je úkon, kdy dochází k zapracování sady připomínek od zadavatele, které vznikly po počáteční realizaci daného úkolu. zdarma. V rámci grafických služeb zajišťujeme také fotografování jak v interiéru, tak v exteriéru. V případě zájmu tvoříme i jiné atypické druhy grafiky jako jsou např. rollup stojany, vlajky, bannery, billboardy apod. Díky naší smluvní tiskárně Vám můžeme nechat grafické materiály vytisknout a doručit na Vaši adresu. Použijte náš konfigurátor níže, vyberte si službu která Vás zajímá, zanechte Vaše základní informace a náš obchodní zástupce Vás bude co nejdříve kontaktovat. Rozhodnout se pro nás můžete až později.

Počáteční cena je cena za logo. Klikněte na cenu a navolte si služby přesně podle Vaší potřeby.

2 000 Kč
Zvolte si jaké služby Vás zajímají a zjistěte okamžitě konečnou cenu

 Logo + 2000 Kč Leták/plakát + 2000Kč Vizitky + 1000 Kč Fotografické služby + 3000 Kč Webdesign + 3000 Kč Zajištění tisku a dodání tiskovin = cena tisku + 500 Kč

Máte bližší zájem? Zanechte nám níže své základní informace - my se s Vámy spojíme a projednáme podrobnosti projektu.

Příkladové projekty

Search angel

Další vydařená spolupráce s klubem Pantheon, které přinesla nové nápady a cíle. Zadáním byl leták na dlouho připravenou akci s párovací tématikou.

Další reálné reference