Naše reference

Než se pro nás rozhodnete, podívejte se jak jsme pomohli ostatním. Ukážeme Vám konkrétní výsledky, ale také finanční náročnost jednotlivých minulých projektů. Naše reference mluví za vše.

Jackie Walker

Pro své DJské portofilo si úspěšný Dj Jackie O'Walker vybral spousty užitečných funkcí jako např. možnost přidávání akcí, příspěvků, editaci slideru ...

Viavestra

,

Fitness a Wellnes Viavestra se svým rozpočtem 12 500 Kč získala kvalitní stylovou webovou prezentaci, která dodnes generuje nové klienty.

Search angel

Další vydařená spolupráce s klubem Pantheon, které přinesla nové nápady a cíle. Zadáním byl leták na dlouho připravenou akci s párovací tématikou.

We Love

Plzeňský klub Pantheon hledal společnost pro realizaci klubové grafiky na nadcházející událost. Společnost studioseven tuto výzvu přijala.

Zsance

Životní šance si dala za cíl vytvořit platformu, která bude sdružovat nemocné a postižené děti a umožňovat veřejnosti pomáhat konkrétním příběhům nebo přispívat globálně.

Richjack

Úspěšní Djs Jackie O'Walker a Richard Reynolds dali hlavy dohromady a vytvořili projekt Richjack.

Holi Festival

Vele úspěšný festival Holi objíždějící nejrůznější místa po celém světě se zastavil i v Praze a pro jeho video prezentaci si vybral právě Studioseven.

Lycan tactical

Společnost lycan-tactical.cz vyžadovala komplexní řešení eshopu pro prodej produktů s variantami (rozměry oblečení)

Tropical island

Společnost 4Events v rámci mediální spolupráce se na nás opět obrátila s žádostí realizace chytlavé a úderné prezentace jejich nadcházející události v Sasazu.

Ektor

Velmi známý a úspěšný zpěvák a raper Ektor nás oslovil s žádostí střihu jejich materiálů, které pořídili na křtu desky Detektor 2.

Bora Bora

Na akci zvanou Bora Bora si pro mediální spolupráci vybrala pořadatelská spolčenost 4Events naší firmu s jasným zadáním - chceme trailer na který budou lidé koukat!

Erofest

Společnost Sexíček Shop nás požádala o vytvoření reprezentativní a chytlavé upoutávky na chystaný erotický veletrh. Zadání bylo jasné, jednoduchost ale údernost.

SalonAni

Kadeřnický salón SalonAni měl jasnou vizi. Vytvořit reprezentativní stránku jednoduchou pro použití a zároveň funkční v oblasti SEO Optimalizace.

Aquabest

,

Společnost Kanalizace Aquabest požadovala modernizaci jejich současného webu, ale pouze pro účely google a sklik výkonové kampaně

WorkEasy

Pouliční gangster říkajíc si Cesar hledal studio, které by mohlo realizovat jeho plán s urban oblečením a návrhem designu potisku.